Anasayfa / Genel / Okul Ekle
okul-ekle-kaliteliokullarcom
okul-ekle-kaliteliokullarcom

Okul Ekle

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Sitede yer almasını istediğiniz okul ile ilgili bilgileri (kalite belgesi, sosyal faaliyetlerdeki başarısı, sbs-ygs gibi sınav başarıları, bilgi-proje yarışmaları ya da neden okulunuz kaliteli? sorusunu açıklayan kısa bir yazıyı) kaliteliokullar@gmail.com adresine yollayın, ya da yukarıdaki formu doldurarak gönder butonuna basınız, okul ile ilgili sayfanızı oluşturalım, ilgili bilgileri sitemize ekleyelim.

Not: Amacımız tüm okulları eklemek değildir. Kalite kriterleri ile ilgili detaya buradan ulaşabilirsiniz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

KİŞİYE ÖZEL AKADEMİK İLANLARI İPTAL EDEN REKTÖR

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …