Anasayfa / Genel / Okul Ekle
okul-ekle-kaliteliokullarcom
okul-ekle-kaliteliokullarcom

Okul Ekle

okul-yorumu-ekle

Sitede yer almasını istediğiniz okul ile ilgili bilgileri (kalite belgesi, sosyal faaliyetlerdeki başarısı, sbs-ygs gibi sınav başarıları, bilgi-proje yarışmaları ya da neden okulunuz kaliteli? sorusunu açıklayan kısa bir yazıyı) kaliteliokullar@gmail.com adresine yollayın, ya da yukarıdaki formu doldurarak gönder butonuna basınız, okul ile ilgili sayfanızı oluşturalım, ilgili bilgileri sitemize ekleyelim.

Not: Amacımız tüm okulları eklemek değildir. Kalite kriterleri ile ilgili detaya buradan ulaşabilirsiniz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

Site içi sponsorluk alanları ve özellikleri

Bu yazımızda sitemize sponsor olmak isteyenlere sponsorluk/reklam alanları ile ilgili bilgilendirme yapmayı amaçladık. Sitede çeşitli …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Yorum yok

  1. necati karademir

    merhabalar yeni bir okul açma çabasındayım ayrıca sitelerden de fikir alıyorum. okulumu burada nasıl tanıtırım ücret politikanız nedir saygılarımla.

  2. Kayseride yeni açılacak olan Özel Tamer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi hakkında bilginiz var mı?

    http://www.tamerasml.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.