Anasayfa / Anaokulu/Kreşler / Sizce İstanbul Esenler’de en iyi özel anaokulu hangisi? Araştırıyoruz (Anket)

Sizce İstanbul Esenler’de en iyi özel anaokulu hangisi? Araştırıyoruz (Anket)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.
Sizce İstanbul Esenler’de en iyi özel anaokulu hangisi? Araştırıyoruz (Anket) İstanbul Esenler’de en iyi özel anaokulu hangisi?, İstanbul Esenler’de hangi özel anaokulu en iyi?, İstanbul Esenler’de tavsiye edebileceğiniz anaokulu var mı?, İstanbul Esenler’de anaokulu, İstanbul Esenler’de bulunan anaokulları, İstanbul Esenler’de kreşler, İstanbul Esenler’de en iyi kreş hangisi, İstanbul Esenler’de anaokulu yorumları, İstanbul Esenler’de memnun kaldığınız anaokulu, İstanbul Esenler’de hangi anaokulu iyi Anket, İstanbul Esenler’de anaokulu ücretleri, İstanbul Esenler’de en uygun anaokulu, İstanbul Esenler’de anaokulu kayıt bilgileri gibi pek çok konuda sizlere yardımcı olacak bilgiler sunmayı amaçlıyoruz. Bu makalede sizlerin İstanbul Esenler’de bulunan anaokulları ile ilgili memnuniyetlerinizi anket yardımı ile almayı amaçlıyoruz. Aşağıdaki linki tıklayarak ankete katılabilirsiniz. Ankete katıldıktan sonra anket sonuçlarını görebilirsiniz. Anaokulların kalitesi ile ilgili bizlere aşağıdan yorum ekleyebilirsiniz. İstanbul Esenler’de en iyi özel anaokulu hangisi? Anketine katılmak ve sonuçları görmek için tıklayınız. “İstanbul Esenler’de kaliteli eğitim veren, çocuğunuzu çok yönlü olarak (İngilizce, yüzme, basketbol, oyun alanı, piyano, cimnastik vb), güvenliği iyi ve güven içerisinde yetiştirebileceğiniz bir anaokulu arıyoruz” diyen velilerimize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Aşağıda verilen ankete tıklayarak, sadece 30 saniyenizi alacak olan ankete katılabilir ve anket sonuçlarını görebilirsiniz. İstanbul Esenler’de en iyi özel anaokulu hangisi? ANKET İstanbul Esenler’de bulunan anaokulları listesi aşağıda verilmiştir. Anaokullarının adres ve telefon bilgilerinde güncelleme yapmak ya da kurumunuz aşağıdaki listede yer almıyor ise bize iyiozelokul@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0553 720 06 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Kurum Adı Adres Telefon
ESENLER ÖZEL ÇAĞRI ANAOKULU MENDERES MAH. ÖMER SEYFETTİN CAD. NO: 6 İÇ KAPI NO: 1 ESENLER / İSTANBUL (212) 562 44 93
ÖZEL ESENLER ŞEKERAĞACI ANAOKULU BİRLİK MAH. 848. SK. NO: 14 İÇ KAPI NO: 1 ESENLER / İSTANBUL (507) 829 64 15
ÖZEL HACI AHMET GÜRSES ANAOKULU MENDERES MAH. 343. SK. HACI AHMET GÜRSES KREŞİ BLOK NO: 4 ESENLER / İSTANBUL (212) 611 11 68
ÖZEL İLGİ ANAOKULU DAVUT PAŞA MAH. 63. SK. NO: 6 ESENLER / İSTANBUL (212) 562 20 50
ÖZEL MİNİ YUVA ANAOKULU NİNE HATUN MAH. 169. SK. NO: 13 İÇ KAPI NO: 1 ESENLER / İSTANBUL (212) 611 38 41
Anaokulları ile ilgili kayıt ve ücret bilgilerini yukarıda belirttiğimiz telefon numaralarından ya da kurumların resmi web sayfasından alabilirsiniz.    
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

İstanbul’da en iyi özel anaokulları araştırması (Güncel)

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …