Anasayfa / Sponsorluk

Sponsorluk

Neden sponsor arıyoruz? 

Kişisel bir web sitesi olarak Aralık 2012 yılında emekli bir öğretmen tarafından kurulan kaliteliokullar.com/kokul, ticari amaç güdülerek hazırlanmış bir web sitesi değildir. Ancak sitenin masraflarını karşılamada zorluk yaşamaktayız. Zaman içerisinde artan ziyaretçi trafiği ile paralel olarak, hosting paketleri yükseltilmek zorunda kalmış, hizmet kalitesini düşürmemek adına sunucu kiralanmıştır. Sunucu kiralama masraflarının yüksek oluşu, sitenin içeriklerinin güncel tutulabilmesi için editör ihtiyacı, banner ve çeşitli script yazdırma maliyetleri ve yıllık ücretleri de eklenince, sitede ekli olan google adsense geliri (eğitim sitelerine verdiği düşük ücret) masrafları karşılamaya yetmemektedir.  Kısıtlı imkanlara rağmen bugünkü durumuna getirebildiğimiz sitenin,  daha da geliştirilebilmesi ve ziyaretçilerine daha iyi web hizmeti sunabilmesi için sponsor aramaktayız. 

Neden sponsor olmalıyım? 

“Tanıtım banner”ınız her sayfada görünecek şekilde verilerek, günde 1.500-5.000 arası görüntülenmeye ulaşabilirsiniz. Okul arayan veli ve öğrencilere okulunuzu tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz. En iyi okul hangisi, en iyi kolej hangisi gibi arama kelimelerinde ilk sıralarda yer alan eğitim sitesinin her sayfasında görünür sponsor alanına sahip olabilirsiniz.

Siteye sponsor olmak isterseniz bizimle aşağıdaki forumdan ya da kaliteliokullar@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Tanıtım yazınızı kaliteliokullar.com/kokul’da yayınlamak ister misiniz?

Tanıtım yazılarınızı sitemizde yayınlayarak Google aramalarında yükselmek ister misiniz? Milyonlarca kişinin kaliteli eğitim kurumu aradığı sitemizde tanıtım yazılarınızı ekleyebilirsiniz.

Tanıtım yazıları için olması gereken özellikler
  • Yazıya ait başlık, boşluklar dahil olmak üzere en fazla 55 karakter olabilir ve URL içeremez.
  • Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.
  • Tanıtım yazıları her zaman sponsorlar kategorisine dahil edilir ve yazıya ait bağlantı, ana sayfada yan menüde bulunan tanıtım yazıları bölümünde en az 1 hafta sabitlenir.
  • Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Bu süre 6 aydan az olamaz (Böyle bir durumda paranız iade edilir). Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez
  • Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, bahis, alkol veya kumar olan sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.

Tanıtım yazısı ve sponsorluk ücretleri

 

Tanıtım yazıları: 50 TL (minumum 6 ay – site yayında olduğu sürece)

Sponsorluk alanları: Reklam alanının yerine göre değişmektedir.  (Aylık 25 TL- 250TL arası değişmektedir).

Pek çok benzer siteye göre sponsorluk ücretlerimiz düşüktür. Zira amacımız kar yapmak değil, kaliteli hizmet verebilmektir. Alınan ücretler yukarıda da bahsedildiği üzere, kaliteliokullar.com/kokul’un giderlerine ve gelişimine harcanmaktadır.

Ayrıca bize bilgi@kaliteliokullar.com ya da kaliteliokullar@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

İrtibat Tel No: 0553 720 06 07

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.