Anasayfa / Sponsorluk

Sponsorluk

Neden sponsor arıyoruz? 

Kişisel bir web sitesi olarak Aralık 2012 yılında emekli bir öğretmen tarafından kurulan kaliteliokullar.com, ticari amaç güdülerek hazırlanmış bir web sitesi değildir. Ancak sitenin masraflarını karşılamada zorluk yaşamaktayız. Zaman içerisinde artan ziyaretçi trafiği ile paralel olarak, hosting paketleri yükseltilmek zorunda kalmış, hizmet kalitesini düşürmemek adına sunucu kiralanmıştır. Sunucu kiralama masraflarının yüksek oluşu, sitenin içeriklerinin güncel tutulabilmesi için editör ihtiyacı, banner ve çeşitli script yazdırma maliyetleri ve yıllık ücretleri de eklenince, sitede ekli olan google adsense geliri (eğitim sitelerine verdiği düşük ücret) masrafları karşılamaya yetmemektedir.  Kısıtlı imkanlara rağmen bugünkü durumuna getirebildiğimiz sitenin,  daha da geliştirilebilmesi ve ziyaretçilerine daha iyi web hizmeti sunabilmesi için sponsor aramaktayız. 

Neden sponsor olmalıyım? 

“Tanıtım banner”ınız her sayfada görünecek şekilde verilerek, günde 2.000-7.000 arası görüntülenmeye ulaşabilirsiniz. Bu yıl 1 milyonu geçen yıllık ziyaretçi sayısı ile kaliteliokullar.com alanında gelişimine devam etmektedir. Okul arayan veli ve öğrencilere okulunuzu tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz. En iyi okul hangisi, en iyi kolej hangisi gibi arama kelimelerinde ilk sıralarda yer alan eğitim sitesinin her sayfasında görünür sponsor alanına sahip olabilirsiniz. Amaç okul arayanlara ulaşmak ise, genel içerikli bir site yerine amacınıza uygun bir site çok daha ideal olacaktır. Sormak istediğiniz ya da detay almak istediğiniz konular var ise bizi arayabilirsiniz.

googlede-yukselmek
“En iyi okul, en iyi kolej hangisi” gibi okul arama kelimelerinde google aramalarında yükselmek istemez misiniz?

SEO açısından kurum ya da kişisel sitenize ivme kazandırabilirsiniz. Sitemizin Pr değeri 3’tür ve pek çok okul arama kelimesinde googlede ilk sırada yer almaktadır. En iyiyi bulmaya odaklanan ve bu alanda ilk ve özgün tek site olan kaliteliokullar.com sizlerin sponsorluğu desteğinde çok daha hızlı büyümeyi ve ziyaretçilerine daha iyi hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Siteye sponsor olmak isterseniz bizimle aşağıdaki forumdan ya da kaliteliokullar@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Tanıtım yazınızı kaliteliokullar.com’da yayınlamak ister misiniz?

Tanıtım yazılarınızı sitemizde yayınlayarak Google aramalarında yükselmek ister misiniz? Milyonlarca kişinin kaliteli eğitim kurumu aradığı sitemizde tanıtım yazılarınızı ekleyebilirsiniz.

Tanıtım yazıları için olması gereken özellikler
  • Yazıya ait başlık, boşluklar dahil olmak üzere en fazla 300 karakter olabilir.
  • Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.
  • Tanıtım yazıları her zaman “tanıtım yazısı” kategorisine dahil edilir ve yazıya ait bağlantı, ana sayfada yan menüde bulunan tanıtım yazıları bölümünde en az 1 hafta sabitlenir.
  • Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Bu süre 6 aydan az olamaz (Böyle bir durumda paranız iade edilir). Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez
  • İçeriğinde “kaliteli okullar tarafından kaliteli seçildik” gibi bir ibare olmaması gerekir. Kurum kalitenizden elbette bahsedebilirsiniz, ancak bizim kriterlerimizi sağlamış ve tarafımızca seçilmiş gibi ibare olmamasına dikkat ediniz.
  • Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, bahis, alkol veya kumar olan sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.

Tanıtım yazısı ve sponsorluk ücretleri

 Tanıtım yazıları: İletişime geçerek ücreti öğrenebilirsiniz.

Sponsorluk alanları: Sponsorluk alanının yerine göre ücreti değişmektedir.  İletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Pek çok benzer siteye göre sponsorluk ücretlerimiz düşüktür. Zira amacımız kar yapmak değil, kaliteli hizmet verebilmektir. Alınan ücretler yukarıda da bahsedildiği üzere, kaliteliokullar.com’un giderlerine ve gelişimine harcanmaktadır.

Ayrıca bize kaliteliokullar@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Kaliteliokullar.com kriterlerini sağlıyorsanız, kurumunuzun sitemize eklenmesi için başvurunuz

Okul/kolej ekleme kriterleri için tıklayınız.

Kriterleri sağlayan kurumlar için tanıtım sayfası seçeneklerini görmek için tıklayınız

İLETİŞİM: kaliteliokullar@gmail.com

0553 720 06 07