Anasayfa / Öne Çıkan Tanıtım / Sponsorluk ve tanıtım yazısı ile ilgili bilgilendirme
tanitim-yazilari-kaliteliokullarcom

Sponsorluk ve tanıtım yazısı ile ilgili bilgilendirme

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Neden sponsor arıyoruz? 

Kişisel bir web sitesi olarak Aralık 2012 yılında emekli bir öğretmen tarafından kurulan kaliteliokullar.com, ticari amaç güdülerek hazırlanmış bir web sitesi değildir. Ancak sitenin masraflarını karşılamada zorluk yaşamaktayız. Zaman içerisinde artan ziyaretçi trafiği ile paralel olarak, hosting paketleri yükseltilmek zorunda kalmış, hizmet kalitesini düşürmemek adına sunucu kiralanmıştır. Sunucu kiralama masraflarının yüksek oluşu, sitenin içeriklerinin güncel tutulabilmesi için editör ihtiyacı, banner ve çeşitli script yazdırma maliyetleri ve yıllık ücretleri de eklenince, sitede ekli olan google adsense geliri (eğitim sitelerine verdiği düşük ücret) masrafları karşılamaya yetmemektedir.  Kısıtlı imkanlara rağmen bugünkü durumuna getirebildiğimiz sitenin,  daha da geliştirilebilmesi ve ziyaretçilerine daha iyi web hizmeti sunabilmesi için sponsor aramaktayız. 

Neden sponsor olmalıyım? 

“Tanıtım banner”ınız her sayfada görünecek şekilde verilerek, günde 2.000-7.000 arası görüntülenmeye ulaşabilirsiniz. Okul arayan veli ve öğrencilere okulunuzu tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz. En iyi okul hangisi, en iyi kolej hangisi gibi arama kelimelerinde ilk sıralarda yer alan eğitim sitesinin her sayfasında görünür sponsor alanına sahip olabilirsiniz.

googlede-yukselmek
“En iyi okul, en iyi kolej hangisi” gibi okul arama kelimelerinde google aramalarında yükselmek istemez misiniz?

SEO açısından kurum ya da kişisel sitenize ivme kazandırabilirsiniz. Sitemizin Pr değeri 3’tür ve pek çok okul arama kelimesinde googlede ilk sırada yer almaktadır.

Siteye sponsor olmak isterseniz bizimle aşağıdaki forumdan ya da kaliteliokullar@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Tanıtım yazınızı kaliteliokullar.com’da yayınlamak ister misiniz?

Tanıtım yazılarınızı sitemizde yayınlayarak Google aramalarında yükselmek ister misiniz? Milyonlarca kişinin kaliteli eğitim kurumu aradığı sitemizde tanıtım yazılarınızı ekleyebilirsiniz.

Tanıtım yazıları için olması gereken özellikler
  • Yazıya ait başlık, boşluklar dahil olmak üzere en fazla 300 karakter olabilir.
  • Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.
  • Tanıtım yazıları her zaman sponsorlar kategorisine dahil edilir ve yazıya ait bağlantı, ana sayfada yan menüde bulunan tanıtım yazıları bölümünde en az 1 hafta sabitlenir.
  • Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Bu süre 6 aydan az olamaz (Böyle bir durumda paranız iade edilir). Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez
  • Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, bahis, alkol veya kumar olan sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.

Tanıtım yazısı ve sponsorluk ücretleri

 

Tanıtım yazıları: İletişime geçerek ücreti öğrenebilirsiniz.

Sponsorluk alanları: Reklam alanının yerine göre ücreti değişmektedir.  İletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Pek çok benzer siteye göre sponsorluk ücretlerimiz düşüktür. Zira amacımız kar yapmak değil, kaliteli hizmet verebilmektir. Alınan ücretler yukarıda da bahsedildiği üzere, kaliteliokullar.com’un giderlerine ve gelişimine harcanmaktadır.

Ayrıca bize bilgi@kaliteliokullar.com ya da kaliteliokullar@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

İrtibat Tel No: 0553 720 06 07

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.