Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / Tahsin Şahinkaya İlkokulu

Tahsin Şahinkaya İlkokulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:Tahsin Şahinkaya İlkokulu, Tahsin Şahinkaya İlkokulu yorum, Tahsin Şahinkaya İlkokulu kayıt, Tahsin Şahinkaya İlkokulu nasıl, Ankara’da en başarılı okullar, Kazan’da en başarılı okul hangisi

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Bulunduğu İl: Ankara- Kahramankazan

Okul Türü: Devlet

Eğitim türü: İlkokul

Seçilme Nedeni: Akademik başarı

 Telefon : 03128111439
  Belgegeçer : 03128112324
  Adres : Fethiye Mah.4.Ana Jet Üs Komutanlığı Lojmanları AKINCI/KAZAN/ANKARA
Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:Tahsin Şahinkaya İlkokulu, Tahsin Şahinkaya İlkokulu yorum, Tahsin Şahinkaya İlkokulu kayıt, Tahsin Şahinkaya İlkokulu nasıl, Ankara'da en başarılı okullar, Kazan'da en başarılı okul hangisi Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz. Bulunduğu İl: Ankara- Kahramankazan Okul Türü: Devlet Eğitim türü: İlkokul Seçilme Nedeni: Akademik başarı  Telefon : 03128111439   Belgegeçer : 03128112324   Adres : Fethiye Mah.4.Ana Jet Üs Komutanlığı Lojmanları AKINCI/KAZAN/ANKARA

Tahsin Şahinkaya İlkokulu'nun kalitesini değerlendiriniz

Kalite Puanı

Tahsin Şahinkaya İlkokulu'nun kalitesini yıldızlarla değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz, aşağıdan yorum yazarak, okul arayanlara, bu okul ile ilgili bilgileri paylaşabilirsiniz. Okulun hangi özelliklerinden memnunsunuz? Mesela öğretim kalitesi nasıl? Ulaşımı, güvenlik durumu, fiziksel ve teknolojik donanımı, sosyal faaliyetleri gibi pek çok konuda bilgi paylaşabilirsiniz.

User Rating: 3.06 ( 5 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

nermin-mehmet-cekic-anadolu-lisesi-kaliteliokullarcom

NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …