Anasayfa / Öğrenci Köşesi / Taktir hesaplama, teşekkür hesaplama modülü

Taktir hesaplama, teşekkür hesaplama modülü

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Taktir mi alıyorum, teşekkür mü alıyorum, taktir hesaplama programı var mı, teşekkür hesaplama programı var mı gibi pek çok soru gelmektedir. Taktir hesaplama, teşekkür hesaplama modülü ile bu sorulara bir nebze yanıt vermiş olacağız.

İlkokul 5’ten 12. sınıfa kadar derslerden taktir mi, teşekkür mü aldığınızı aşağıdaki modül sayesinde hesaplayabilirsiniz.

 

Takdir-Teşekkür Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

İnanılmaz kimya deneyleri-kimyasal tepkimeler

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …