Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Tanıtım Seçenekleri

Tanıtım Seçenekleri

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Kaliteliokullar.com’un belirlediği kriterleri sağlayan kurumlara sitemizde “tanıtım sayfaları” düzenlenmektedir.

Gümüş, bronz ve gold sayfa seçeneklerimiz mevcuttur. Kalite kriterlerini sağlayan tüm eğitim kurumları “bronz sayfa” şeklinde tasarlanır ve yayınlanır. Kurum yetkililerinin isteklerine göre diğer paket seçeneklerine geçilebilir.

Not: Bu paketlerin tamamı sadece belirlenen kriterleri taşıyan kurumlar için geçerlidir. Bu kriterleri sağlamayan kurumlara sitemizde tanıtım sayfası verilmemektedir. Ancak sponsorluk ya da tanıtım yazısı ile sitemizde yer alabilirler. Sponsorluk ve tanıtım yazısı için detay almak istiyorsanız tıklayınız

Sayfa seçeneklerimiz

sayfa-secenekleri

iletişim

Soru ve ek bilgi talepleriniz için bize kaliteliokullar@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0553 720 06 07

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.