Anasayfa / Anketler / YGS-LYS ve TEOG’ta açık uçlu soru sorulması ile ilgili görüşler
ygs-lys-teogta-acik-uclu-soru-sorulmasi-ile-ilgili-gorusler
ygs-lys-teogta-acik-uclu-soru-sorulmasi-ile-ilgili-gorusler

YGS-LYS ve TEOG’ta açık uçlu soru sorulması ile ilgili görüşler

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Bu araştırmamızda, son günlerde çokça gündeme gelmeye başlayan açık uçlu sorular ile ilgili sizlerin görüşlerini betimlemeyi amaçladık. Eylül ayında anket sonuçlarını anasayfamızda yayınlayacağız. Aşağıda yer alan anketimiz üç sorudan oluşmaktadır. İkisi kapalı, biri ise açık uçlu sorudur. Tahmini cevaplama süresi 2 dakikadır. Katılımınız için teşekkür ederiz.

MERKEZİ SINAVLARDA AÇIK UÇLU SORULAR OLMALI MI? GÖRÜŞLERİNİZ NELERDİR?

Açık uçlu soruların merkezi sınavlarda (YGS-LYS ve TEOG) sorulması ile ilgili ankete katılmak için tıklayınız.

Açık uçlu soruların merkezi sınavlarda (YGS-LYS ve TEOG) sorulması ile ilgili anketin sonuçlarını görmek için tıklayınız.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

LİSE 1. NAKİL SONUÇLARI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …